SEGMENTINĖ TVORA

   Segmentinė tvora - tai optimalus variantas, ieškantiems nebrangaus sprendimo apsitvėrti teritoriją. Siūlome visų tipų segmetinių tvorų asortimentą.

​ Montuojame įvairių spalvų, aukščio, vielos storio ir tipo metalinių segmentų tvoras.  Taip pat cinkuotus ar  dažytus milteliniu būdu segmentus, kurie pasižymi kokybe, ilgaamžiškumu, paprasta ir patikima montavimo sistema, bei patrauklia kaina. 

Segmentinė tvora ne tik patikimai apsaugos gyvenamąją erdvę ar pramoninį objektą, bet ir sukurs nepriekaištingą estetinį teritorijos vaizdą. 

ŽALIUZINĖ TVORA

​​​   Žaliuzių tipo metalinė tvora -   savo populiarumu šiuo metu pirmauja tarp plieninių tvorų. Moderni tvora, kuri savo forma ir savybėmis yra panaši į langų "žaliuzes". Speciali tvoralenčių forma užtikrina estetinį tvoros vaizdą, tvoros sandarumas suteikia privatumo, jos ilgaamžės, taip pat lengvai prižiūrimos, turi platų spalvų pasirinkimą. Šio tipo tvoros itin dažnas pasirinkimas pramoniniams objektams.

Žaliuzinės tvoros yra gaminamos iš horizontalių skardos profilių, rėmas -  iš tvirtos skardos, segmentai gali būti montuojami tiek prie metalinių, tiek prie mūrinių stulpų.

MEDINĖ TVORA

Montuojame medines tvoras, kurios savo estetiniu vaizdu, ekologiškumu pranoksta daugelį kitų tipų tvoras. Savo išskirtinumu, jos puikiai dera bet kokiame namo eksterjere.

Galime Jums sumontuoti: 

  • horizontalias -lentutės tvirtinamos horizontaliai;

  • vertikalias - lentutės tvirtinamos vertinkaliai;

  • vienpuses - lentutės tvirtinamos iš vienos pusės su tarpais tarp lentelių;

  • dvipuses tvoras - lentos tvirtinamos persidengiančia tvarka, jūsų pasirinktais tarpų dydžiais.

​​

Galite pasirinkti iš kokybiškos medienos:

  • dažytų/alyvuotų pušinių tvoralenčių;

  • alyvuoto maumedžio;

  • degintos maumedžio tvoralenčių;

  • degintos pušies tvoralečių;

​​

 

 

 

TINKLAS

Tinklinė tvora - pats pigiausias aptvėrimo būdas. Tinkline tvora tveriamos tiek privačios valdos, tiek komercinės teritorijos. Tai ilgaamžis, už prieinamą kainą, lengvai ir greitai montuojamas aptvėrimo būdas, kuris nereikalauja ypatingos tvorų priežiūros. Tinklinės tvoros dažniausiai montuojamos tveriant dideles teritorijas arba atskiras, mažai matomas teritorijos dalis.