Stoginės

Medinės konstrukcijos stoginės

Aliuminės konstrukcijos stoginės

Medinės stoginės vienas populiariausių sprendimų tiek dėl optimalios kainos, tiek dėl natūralumo. Bendra stoginės sąmata gali būti bet iki 3 kartų pigesnė, lyginant su stogine pagaminta iš metalinio karkaso. Taipogi tokia stoginė itin klientų mėgstama dėl savo natūralumo: ji puikiai dera prie medines terasos, o norint kad bendras vaizdas būtų vientisas stoginę galima impregnuoti labiausiai prie terasos grindų tinkančiu impregnantu ar dažais. Medinės stogines yra universalesnės montuojant papildomus priedus: prie medinio karkaso daug lengviau tvirtinasi užuolaidos, slankiojančios sistemos, montuojamos medinės ažūrinės sienelės, kurios apsaugo nuo saulės, vėjo ar lietaus.

Gaminame ne tik stogines terasai ar stogines prie namo, bet ir pavėsines sode, stogines automobiliams, dviračiams, bei kitiems individualiems poreikiams

Aliuminės konstrukcijos stoginės lyginant su medinėmis stoginėmis pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Tai itin tvirtas, modernios išvaizdos statinys, kuris bus naudingas visais metų laikais! Aliuminio stoginė puikiai apsaugos nuo lietaus, vėjo, sniego, UV spindulių ir kitų gamtos reiškinių.

Stabili ir tvirta aliuminio stoginės konstrukcija tarnaus ilgą laiką ir nereikalaus specialios priežiūros, nes yra pagaminta naudojant specialias technologijas, kurios apsaugo profilius nuo atmosferos poveikio. Taigi, tai itin svarbu žmonėms, kurie taupo savo laiką. Taip pat šios stoginės turi geras eksploatacines savybes (galima tvirtinti tiek ant terasos dangos, ant grindinio (pvz. trinkelių) ar net į žemę) bei pasižymi elegantiškumu, todėl itin mėgiamos naujos statybos nuosavų namų, kotedžų savininkų. Jos puikiai pritaikomos prie bet kokio namo stiliaus ar spalvos namo.

Lyginant su medine stogine, šis pasirinkimas yra žymiai brangesnis ir jo darbų atlikimo terminas gali užtrukti iki 4 savaičių.

Atlikti darbai:

Atlikti darbai: